Nominace na víkendové turnaje a zápasy
Sobota 18.2.2023 - Turnaj mladších žáků - hala Kunštát
Nominace :
K.Strupek,Š.Čejka,V.Hadač,T.Říha,J.Stoják,
D.Mojžíšek,F.Hájek,M.Grulich,T.Vyskočil
Startovné 200,-Kč na hráče
Sraz v 8:10 v hale v Kunštátě
08:00 Žijeme Hrou 2 : Žijeme Hrou 1
08:20 TJ Sokol Olomučany : FC Olešnice 1
08:40 FC Olešnice 2 : TJ Smržice
09:00 Žijeme Hrou 1 : TJ Sokol Olomučany
09:20 TJ Smržice : Žijeme Hrou 2
09:40 FC Olešnice 1 : FC Olešnice 2
10:00 TJ Smržice : Žijeme Hrou 1
10:20 FC Olešnice 2 : TJ Sokol Olomučany
10:40 Žijeme Hrou 2 : FC Olešnice 1
11:00 Žijeme Hrou 1 : FC Olešnice 2
11:20 FC Olešnice 1 : TJ Smržice
11:40 TJ Sokol Olomučany : Žijeme Hrou 2
12:00 FC Olešnice 1 : Žijeme Hrou 1
12:20 Žijeme Hrou 2 : FC Olešnice 2
12:40 TJ Smržice : TJ Sokol Olomučany
Sobota 18.2.2023 - Přípravný zápas starších žáků TJ Smržice - Sokol Čechovice - UMT Prostějov 16:00
Nominace:
J.Hájek,D.Štercl,P.Kobliha,M.Zbožínek,M.Spurný,J.Kožený,M.Vitásková,
J.Hermanová,D.Pešák,L.Hrubý,L.Rubeš,L.Nadymáček,A.Šmída,
Startovné 200,- Kč na hráče
Sraz v 15:30 na hřišti 1.SK Prostějov /Za Místním nádražím/
Neděle 19.2.2023 - Turnaj mladších žáků - hala Olšany u PV
Nominace:
K.Strupek,J.Hermanová,D.Pešák,V.Hadač,Š.Čejka,
T.Říha,J.Stoják,P.Martinák
Startovné 200,-Kč na hráče
Sraz v 8:15 v hale v Olšanech u PV
8:20 |
8:35 |
TJ Sokol Olšany |
|
TJ Sigma Lutín |
8:36 |
8:51 |
SK Chválkovice |
|
FC Hněvotín |
8:52 |
9:07 |
FK Slavonín |
|
TJ Smržice |
9:08 |
9:23 |
Sokol Újezd |
|
SK Sulko Zábřeh |
9:24 |
9:39 |
TJ Sokol Olšany |
|
SK Chválkovice |
9:40 |
9:55 |
TJ Smržice |
|
TJ Sigma Lutín |
9:56 |
10:11 |
FC Hněvotín |
|
Sokol Újezd |
10:12 |
10:27 |
SK Sulko Zábřeh |
|
FK Slavonín |
10:28 |
10:43 |
TJ Smržice |
|
TJ Sokol Olšany |
10:44 |
10:59 |
Sokol Újezd |
|
SK Chválkovice |
11:00 |
11:15 |
TJ Sigma Lutín |
|
SK Sulko Zábřeh |
11:16 |
11:31 |
FK Slavonín |
|
FC Hněvotín |
11:32 |
11:47 |
TJ Sokol Olšany |
|
Sokol Újezd |
11:48 |
12:03 |
SK Sulko Zábřeh |
|
TJ Smržice |
12:04 |
12:19 |
SK Chválkovice |
|
FK Slavonín |
12:20 |
12:35 |
FC Hněvotín |
|
TJ Sigma Lutín |
12:36 |
12:51 |
SK Sulko Zábřeh |
|
TJ Sokol Olšany |
12:52 |
13:07 |
FK Slavonín |
|
Sokol Újezd |
13:08 |
13:23 |
TJ Smržice |
|
FC Hněvotín |
13:24 |
13:39 |
TJ Sigma Lutín |
|
SK Chválkovice |
13:40 |
13:55 |
TJ Sokol Olšany |
|
FK Slavonín |
13:56 |
14:11 |
FC Hněvotín |
|
SK Sulko Zábřeh |
14:12 |
14:27 |
Sokol Újezd |
|
TJ Sigma Lutín |
14:28 |
14:43 |
SK Chválkovice |
|
TJ Smržice |
14:44 |
14:59 |
FC Hněvotín |
|
TJ Sokol Olšany |
15:00 |
15:15 |
TJ Sigma Lutín |
|
FK Slavonín |
15:16 |
15:31 |
SK Sulko Zábřeh |
|
SK Chválkovice |
15:32 |
15:47 |
TJ Smržice |
|
Sokol Újezd |
Turnaj
Dominika ,13. 2. 2023 17:35